Jeden z Polskich więźniów miał wytatyuowany na czole napis "jebać sąd". Tatuaż powstał w domu poprawczym. I uniemażliwia powrót do normalnego życia.
Najśmielszym tatuażem o jakim słyszał świat jest TATUAŻ NA OKU. Wykonywać się go powinno w warunkach szpitalnych. Tusz rozpływa się po powierzchni białka.
Dzisiaj jest: 26-04-2018, Urodziny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Historia tatuaży
Tatuaże w Polsce mogą zrobić sobie osoby , które ukończyły osiemnaście lat. Osoba zainteresowana tatuażem która nie ukończyła osiemnastu lat, musi posiadać zgodę od rodzica/opiekuna. W dzisiejszych czasach tatuaże są bardzo popularne. Mają je wszyscy zaczynając od uczniów, studentów, po poważnych biznesmenów, lekarzy prawników. Jednak nie od zawsze tak było. Dawno, dawno temu na tatuaż mogli pozwolić sobie wyłącznie wojownicy. Początki tatuażu sięgają czasów starożytnego Egiptu. Przez setki lat w Europie i Ameryce tatuowali się jedynie więźniowie. Posiadanie tatuażu świadczyło bardzo często o powiązaniu ze światkiem przestępczym. Czasy się jednak zmieniły tatuaże stały się modne, są elementem zdobiącym ciało. Od lat 60 obserwujemy rosnące zainteresowanie tatuażami. Gwiazdy muzyki pop i rocka w znaczącym stopniu pomogły tatuażom wyjść z podziemia. Osoby młode chcąc upodobnić się do swoich idoli zaczęły ich naśladować m.in. tatuując ciało. Tatuaż może wykonać jedynie osoba wykwalifikowana w studiu tatuażu.
Wstaw foto swojego tatuażu na Facebooka.
Kliknij LubieTo i wrzuć swój wzór na tablice.